Usługi remontowo-budowlane
PIJARBUD
Piotr Jarmosz
Tel.791500792
E-mail: piotr.jarmosz@o2.pl
Tel.791500792 E-mail: piotr.jarmosz@o2.pl

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

Jesteśmy brygadą która od lat specjalizuje się w usługach remontowo wykończeniowych. Działamy na terenia województwa Lubelskiego w okolicach miast: Zamość, Krasnystaw, Lublin, Chełm, Łęczna.. Nasz skład tworzą ludzie kompetentni z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu mogą być państwo pewni że usługi przez nas świadczone będą wykonane na najwyższym poziomie.

Wykonujemy usługi tj.: Prace elewacyjne, wykończenia wnętrz, adaptacje poddasza.

Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją a zadowolenie Klienta jest naszym celem.

Jeśli poszukujesz rzetelnej ekipy, która wykona remont mieszkania, ocieplenie budynku, pokryje papą termozgrzewalną dach lub inne prace remontowe albo ogólnobudowlane to trafiłeś na właściwą stronę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszej ofercie można znależć szeroki zakras usług.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo jak i pomoc w zakupie towarów o najwyższej jakości, dopasowanej do finansowych oczekiwań i możliwości inwestorów. Dokonujemy bezpłatnych pomiarów oraz wycen. Posiadamy niezbędne urządzenia do wykonania każdego zlecenia. Działamy na terenia województwa Lubelskiego. Jeżeli w naszej ofercie nie znajdą państwo prac, którymi jesteście zainteresowani prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów. W trakcie naszej działalności nie zdarzyło się tak, aby jakieś prace były dla nas „za trudne”.Sposób w jaki wykonujemy zlecenie zapewnia bardzo elastyczne podejście do oczekiwań klienta tak aby był on zadowolony z naszych usług.

Usługi Rremontowo-budowlane. Strona w sieci od 2016r. © Wszelkie prawa zastrzeżone.
O nas Oferta Kontakt Realizacje Referencje